Informácie o mojom živote, o cestovaní, objavovaní, o práci v Španielsku, ako aj rôzne cestovateľské rady si môžete prečítať po kliku na logo každého média. Kariérnemu magazínu Karierainfo.sk som prezradila niečo o práci v Španielsku. Pre časopis EMMA som odhalila „Mojich 6 top vecí v živote“. Pre cestovateľský magazín Dromedar.sk som pripravila niekoľko tipov na návštevu netradičných miest v Španielsku a po prečítaní článku na blogu OZ Cestou Necestou budete múdrejší, ako šikovne cestovať po Pyrenejskom polostrove.

Ak vás zaujíma história mesta Zaragoza, kliknite si na článok stránky Španělština do plavek. Ak by ste sa radi dozvedeli, čo robím v 5. najväčšom meste Španielska a ako sa tu žije, prečítajte si rozhovor so mnou v ženskom magazíne Diva.sk. Na pár otázok zo života som zodpovedala aj pouličnému fotografovi z Bratislavy Antonovi Zoradovi a pre časopis Madam Eva prezradila, ako v Španielsku ne(trávime) Vianoce.

Ako jedna zo sprievodkýň Pelikan.sk, vás pozývam na malú virtuálnu prehliadku Zaragozy a okolia, avšak na tu reálnu sa teším osobne. Stačí, keď mi napíšete. Ak by ste si všetky pikošky o meste chceli radšej vypočuť, zapnite si záznam z livestreamu na Instagrame Milujem Barcelonu. Cesty každého človeka sú nevyspytateľné a ja som sa po 3. rokoch života v španielskej Zaragoze vrátila žiť na Slovensko. Viac som však prezradila pre Biano magazín.

KarieraInfo logo
Online magazínu Karierainfo som prezradila niečo o práci v Španielsku.
EMMA logo
Pre časopis EMMA na tému „Mojich 6 top vecí v živote“
Dromedar logo
Online magazínu Dromedar som prezradila niekoľko netradičných miest v Španielsku.
Cestou Necestou logo
Pre OZ Cestou Necestou som pripravila rady pre cestovateľov a dobrodruhov po Španielsku.
Spanelstina do plavek
So stránkou Španělština do plavek sa vydáme po Stopách Rimanov a zabudnutej histórie v Zaragoze.
Diva.sk
Rozhovor pre ženský magazín Diva.sk, v ktorom som prezradila, ako sa žije v Španielsku a čo tu vlastne robím.
Zorad Photo logo
Náhodne na jednej ulici v Bratislave ma zachytil a neskôr vyspovedal street fotograf Anton Zorad.
MadamEva logo
Ako (ne)trávime Vianoce v Španielsku som rozpovedala pre dámsky časopis Madam Eva.
Logo Pelikan
Ako sprievodkyňa Pelikánu po Zaragoze vás pozývam na virtuálnu prehliadku mesta, kde sa dozviete, ako sa tu žije a prečo by ste mali navštíviť 5. najväčšie mesto Španielska.
Milujem Barcelonu
Počas livesteamu na Instagrame, na ktorý ma pozvala Slovenka žijúca v Španielsku Nadia Cisarovna z Milujem Barcelonu, som prezradila veľa zaujímavosti o „mojom“ meste Zaragoza, o pikoškách, histórií, či ľuďoch v tomto meste.
Biano magazín
Pre magazín o bývaní na stránke BIANO som prezradila nielen to, aký je môj vysnívaný interiérový štýl, ale aj to, prečo som sa po 3. rokoch života v Španielsku vrátila späť na Slovensko.