Andreita Miklas
Blogerka Andreita Miklas

Volám sa Andreita Miklas a vďaka môjmu novému životu v Španielsku som dostala nápad spísať do blogu všetko, čo zažívam v tejto krajine. Predtým som mala Pyrenejský poloostrov precestovaný krížom krážom. Vždy to bola krátka dovolenka, plná cestovateľských zážitkov, emócií zo spoznávania nových ľudí, a užívania si výbornej španielskej gastronómie. Dovolenka bola dovolenka, ale reálny život Španielov som spoznala a stále spoznávam vďaka každodenným zážitkom a povinnostiam.

Vo svojich článkoch na blogu Life is a journey vás prevediem životom v Španielsku. Ukážem vám cestovateľské zaujímavosti krajiny a poodhalím menej prebádané oblasti života. Ak natrafím na užitočné tipy, ako v Španielsku prežiť, ak tu chcete pracovať a žiť, alebo kde je možné niečo získať (aj zdarma), určite sa o tom dozviete. (Z času na čas sa na mojom blogu objaví zaujímavý a užitočný článok aj z iných krajín, do ktorých vstúpi moja noha najbližšie mesiace.)

Dovolenka v Zaragoze

V prípade, že sa vyberiete na dovolenku do Zaragozy, napíšte mi. Spravím vám miestnu sprievodkyňu a porozprávam o krajine z inej perspektívy.

Bloger roka

S blogom Life is a Journey som sa zapojila do súťaže Bloger roka 2018 v kategórii Newcomer. Spomedzi vyše päťdesiatich blogov som sa prebojovala do prvej desiatky vďaka divokej karte a získala neuveriteľné 2. miesto.

Certifikát Bloger roka 2018 - 2. miesto
Certifikát Bloger roka 2018 – 2. miesto