Andreita Miklas

Volám sa Andreita Miklas a vďaka môjmu novému životu v Španielsku som dostala nápad spísať do blogu všetko, čo zažívam v tejto krajine. Predtým som mala Pyrenejský poloostrov precestovaný krížom krážom. Vždy to bola krátka dovolenka, plná cestovateľských zážitkov, emócií zo spoznávania nových ľudí, a užívania si výbornej španielskej gastronómie. Dovolenka bola dovolenka, ale reálny život Španielov som spoznala a stále spoznávam vďaka každodenným zážitkom a povinnostiam.

Vo svojich článkoch na blogu Life is a journey vás prevediem životom v Španielsku. Ukážem vám cestovateľské zaujímavosti krajiny a poodhalím menej prebádané oblasti života. Ak natrafím na užitočné tipy, ako v Španielsku prežiť, ak tu chcete pracovať a žiť, alebo kde je možné niečo získať (aj zdarma), určite sa o tom dozviete. A to všetko s mojim mottom: Ži, Cestuj a Objavuj Španielsko!

Chystáte sa na dovolenku do Madridu alebo Barcelony? Ak áno, odskočiť si môžete aj do španielskej Zaragozy. Stačí vám na to pár hodín a spoznáte historické mesto s tajnými zákutiami a gastronomickými špecialitami. Napíšte mi a spravím vám miestnu sprievodkyňu a zároveň porozprávam o krajine z inej perspektívy.