Andreita Miklas

Hola! Ahojte!

Volám sa Andreita Miklas a vďaka môjmu novému životu v Španielsku (pred 3 rokmi) som dostala nápad spísať do blogu všetko, čo zažívam v tejto krajine. Pred životom v Španielsku som mala krajinu precestovanú krížom krážom, z východu na západ a zo severu na juh. Vždy to bola krátka dovolenka, plná cestovateľských zážitkov, emócií zo spoznávania nových ľudí, a užívania si výbornej španielskej gastronómie. Dovolenka bola dovolenka, ale reálny život Španielov som spoznala a stále spoznávam vďaka každodenným zážitkom a povinnostiam.

Vo svojich článkoch na blogu Life is a journey vás prevediem životom v Španielsku. Ukážem vám cestovateľské zaujímavosti krajiny a poodhalím menej prebádané oblasti. Ak sa vám bude zdať, že sa pričasto „motám“ v autonómnom spoločenstve Aragónsko, tak vedzte, že je to pochopiteľné, pretože bývam v jeho hlavnom meste, Zaragoze. Ak sa nazbiera viac voľných dní, tak s mojim španielskycm partnerom cestujeme po Španielsku a okolí s mottom:

„Spoznávaj svoje okolie očami cudzinca.“

Snažím sa prinášať aj užitočné tipy potrebné pre život a prácu v Španielsku, objavovať krásy španielskeho jazyka, skrytú históriu, vynikajúcu gastronómiu a vyhľadávať nevšedné zážitky s mottom:

Ži, Cestuj a Objavuj Španielsko a svet! 

Objaviť so mnou môžete aj 5. najväčšie mesto Španielska – Zaragozu. Spoznajte mesto, ktoré ukrýva skrytú históriu, ako aj gastronomické špeciality a zažite nevšedné zážitky. Rada vás v Zaragoze privítam a ako certifikovaná sprievodkyňa poprevádzam po meste a porozprávam o krajine z inej perspektívy.

Andreita Miklas

Facebook: Life is a Journey.sk